تبديل كانتينر به كانكس ويلايي

نقشه ویلا پیش ساخته
دی ۱۷, ۱۳۹۶
ویدءو ویلای پیش ساخته
ویدءو ویلای پیش ساخته
بهمن ۶, ۱۳۹۶
نمایش همه

تبديل كانتينر به كانكس ويلايي

طرح ویلای پیش ساخته

طرح ویلای پیش ساخته

تبديل كانتينر به كانكس ويلايي

تبديل كانتينر به كانكس ويلايي توسط ویلاساز انجام می‌شود. تبدیل کانتینر به کانکس ویلایی تخصص ما می‌باشد. مزیت تبدیل به کانکس ویلایی کاهش هزینه ساخت می‌باشد. شما می‌توانید کانتینر دست دوم و یا کانتینری که دارید را با کمی بازسازی تبدیل نمایید. كانكس ویلایی مورد نظر شما توسط کارشناسان ما طراحی می‌شود. همچنین شما می‌توانید عکس و نمونه مورد نظر خود را به کارشناسان ما تحویل دهید تا آرزوی شما را برآورده نمایند.

تصاویر کانکس ویلایی

تصاویر كانكس ویلایی را در زیر ملاحظه می‌فرمایید:

 

نحوه ساخت کانکس ویلایی

کانکس‌ها توسط طراحان طراحی می‌شوند. در صورتی از طرح‌های اماده انتخاب فرمایید زمان طراحی به حداقل می‌رسد. در فاز بعدی ساخت کانکس آغاز می‌شود. برای ساخت کانکس برپایه کانتینر نیاز است اصلاحاتی برروی کانتینر انحام شود.

قیمت کانکس ویلایی

قیمت كانكس ویلایی بسیار متنوع می‌باشد. دلیل این مسئله متفاوت بودن مواد مصرفی در ساخت خانه پیش‌ساخته است. از سوی دیگر نوسان قیمت مواد اولیه در بازار این در این مسئله نقش دارد. بنابراین جهت اطلاع دقیق از قیمت‌ها با ما تماس حاصل فرمایید. مشاوره کاملا رایگان می‌باشد.

خرید کانکس ویلایی

خرید کانکس ویلایی (كانكس ویلایی) به راحتی قابل انجام است. کافی است به صورت تلفتی با کارشناسان ما تماس بگیرید. هزینه مشاوره کاملا رایگان است تا بهترین انتخاب را داشته باشید. امکان جلسه حضوری نیز وجود دارد. بعد از سفارش شما قرارداد و پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. شماره تلفن‌های تماس در منو و قسمت هدر سایت وجود دارد.

 

می توانید از بخش های دیگر نیز بازدید نمایید: